Penzion Nový mlýn

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Pod Borným 247, Doksy 47163

Velmi dobré
dle 70 recenzí

87%

Gergana
skupina přátel, 26.8.2018

Penzion Nový mlýn leží na klidném místě uprostřed borových lesů v městě Doksy. Třípatrová budova penzionu je vzdálena pouhých 500 m od Máchova jezera a má bezbariérový přístup. Hostům je v prostorách penzionu zdarma k dispozici bezdrátové připojení na internet. Penzion disponuje vlastní restaurací, dvěma klubovnami s televizí a společenským sálem, který je vhodný pro uspořádání jednání a společenských akcí. V areálu penzionu je dětem k dispozici nově vybudované dětské hřiště. Parkoviště se nachází přímo u penzionu a ubytovaní hosté jej mohou využít zdarma.

  • Internet
  • Snídaně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Penzion Nový mlýn On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový
Třílůžkový
Čtyřlůžkový

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Penzion Nový mlýn Pokoje

Hosté se mohou ubytovat v pokojích s jedním, dvěma, třemi, čtyřmi i pěti lůžky. Součástí každého pokoje je vlastní koupelna a sociální zařízení. K jejich vybavení patří i ručníky a toaletní potřeby. Hostům je v každém pokoji k dispozici balkón. Televizor se satelitním příjmem najdete ve společenské místnosti.

Penzion Nový mlýn Gastronomie

Součástí penzionu Nový mlýn je denně otevřená restaurace a bar. Hosté zde mohou posnídat či ochutnat speciality české kuchyně ze stálého jídelního lístku. K ubytování lze též dokoupit polopenzi. V létě je hostům k dispozici prostorná terasa se slunečníky umístěná před budovou penzionu.

Penzion Nový mlýn Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Penzion Nový mlýn Dostupnost

Penzion Nový mlýn najdeme severně od centra města Doksy. Autobusová zastávka Staré Splavy se nachází 2 km od penzionu. Zde najdeme též stejnojmennou vlakovou stanici. Přijíždíte-li do penzionu vlastím vozem, můžete jej zdarma zaparkovat v jeho areálu.

Penzion Nový mlýn Okolí

Romantické prostředí okolí Máchova jezera nabádá k turistickým výletům, které můžete spojit s plavbou lodí po jezeře. V letním období lze relaxovat na čtyř písečných plážích, kde najdeme i tobogány a další atrakce. Jen 5 km od Máchova jezera leží známý hrad Houska, o nemž legenda tvrdí, že se zde nachází brána do pekla. Návštěvníci zde mohou obdivovat i skálu, která prostupuje celou stavbou hradu. Dětské návštěvníky jistě zaujmě cesta výletním vláčkem v Doksech nebo návštěva muzea Čtyřlístku.

Penzion Nový mlýn Další informace

V Penzionu nepřijímají kreditní karty. Platit můžete jen v hotovosti.

Penzion Nový mlýn

Pod Borným 247, Doksy
Zobrazit celou mapu